AKTUÁLNÍ SEZONNÍ NABÍDKU NALEZNETE ZDE

Kdy objednat? 

Doporučuji objednat svatební dort co nejdříve, nejlépe s několikaměsíčním předstihem. Všechny dorty od začátku až do konce vyrábím sama a mám tudíž omezenou kapacitu objednávek. Zpravidla jsem schopna uspokojit 1-2 zakázky týdně. Mnoho atraktivních letních termínů může být proto dlouho dopředu zamluvených.

 

Jak objednat?

-emailem

-telefonicky

-osobně po předchozí domluvě (u mě, u vás nebo v místě, které navrhnete)

Pro vypracování návrhu potřebuji vědět termín vaší svatby pro ověření volné kapacity, přibližný počet svatebních hostů a vaši hrubou představu o vzhledu dortu. Na tomto základě vám vypracuji návrh včetně cenové kalkulace. Pokud se spolu dohodneme na realizaci, budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 50% domluvené ceny. Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany.

 

Jaké jsou ceny dortů?

Ceny svatebních dortů jsou individuální, jejich výše závisí především na časové náročnosti zdobení a na velikosti dortu. Orientačně se ceny pohybují od 130 Kč/porce u nahých a polonahých dortů a od 180 Kč/porce u dortů potahovaných a zdobených. Více info o cenách naleznete ZDE. K dortu lze objednat i zdobené cupcakes, sušenky, perníčky, tartaletky, skleničkové dezerty, francouzské makronky či dortová lízátka. Vše je možné udělat v podobném designu jako samotný dort, můžete mít tedy na své svatbě originální sladký stůl.

 

Jak je to s dopravou dortů?

Dort vám rádi dopravíme na místo svatební hostiny. Cena dopravy se stanovuje individuálně. Větší dorty (4 patra a více) se většinou vozí rozložené a sestavují se až přímo v místě konání svatby. Menší dorty do 3 pater výšky a cca 50 porcí se vozí již sestavené nebo si je po předchozí dohodě můžete vyzvednout sami na adrese provozovny ve Zruči nad Sázavou. V případě vlastní přepravy dortu je třeba dbát opatrnosti při jízdě a vyvarovat se prudkému brzdění. Dort je potřeba mít položený na rovné ploše, nejlépe v  kufru auta. V letních měsících je určitě potřeba funkční klimatizace. Také je vhodné nejezdit pro dort sám, ale přijet ve dvou, aby jeden mohl dort nést a druhý otevírat dveře, kufr auta a podobně.

 

Je možné dorty někde ochutnat?

Veškeré sladkosti vyrábím jen na zakázku, proto bohužel nemohu nabídnout běžnou ochutnávku. Ochutnávku příchutí svatebních dortů a drobných sladkostí do sweetbaru nabízím pouze několikrát do roka a je potřeba si ji předem objednat. Nejbližší termín ochutnávky je ve čtvrtek 19.4.2018. Je zpoplatněna částkou 380 Kč a v případě objednání svatebního dortu pak nabízím jako kompenzaci slevu z dortu ve stejné výši. Ochutnávková krabička obsahuje 4 základní příchutě dortů a další drobné sladkosti jako jsou makronky, tartaletky, minicupcakes či dortová lízátka. Krabičky jsou k vyzvednutí v mé provozovně ve Zruči nad Sázavou. Pokud byste měli zájem ochutnat pouze jednu konkrétní příchuť, je možné domluvit termín ochutnávky i individuálně. Příchutě dortů můžete vybírat zde.

 

Najdeme někde reference od vašich zákazníků?

Ano, reference si můžete přečíst zde, případně se můžete podívat také na reference na Facebooku  nebo na Google

 

Doporučíte nám prosím nějaké další svatební dodavatele?

Samozřejmě, ráda. Seznam těch, se kterými ráda spolupracuji  a jejichž práci mohu doporučit naleznete ZDE.

 

Skladování a trvanlivost dortů      

Pokud dort nejde z výroby přímo na svatební tabuli, je potřeba jej skladovat v chladu a suchu, ideálně v lednici se statickým chlazením. Ponechte jej v původní krabici až do doby servírování, abyste zamezili přístupu vlhkosti. Ve vlhkém prostředí se totiž mohou cukrové ozdoby a fondán rozpouštět.

Dort doporučuji spotřebovat do 24 hodin od převzetí.

AKTUÁLNÍ SEZONNÍ NABÍDKU NALEZNETE ZDE