AKTUÁLNÍ SEZONNÍ NABÍDKU NALEZNETE ZDE

Kdy objednat? 

Doporučuji objednat svatební dort co nejdříve, nejlépe s několikaměsíčním předstihem. Všechny dorty od začátku až do konce vyrábím sama a mám tudíž omezenou kapacitu objednávek. Zpravidla jsem schopna uspokojit 1-2 zakázky týdně. Mnoho atraktivních letních termínů může být proto dlouho dopředu zamluvených.

Jak objednat?

-emailem

-telefonicky

-osobně po předchozí domluvě (u mě, u vás nebo v místě, které navrhnete)

Pro vypracování návrhu potřebuji vědět termín vaší svatby pro ověření volné kapacity, přibližný počet svatebních hostů a vaši hrubou představu o vzhledu dortu. Na tomto základě vám vypracuji návrh včetně cenové kalkulace. Pokud se spolu dohodneme na realizaci, budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 50% domluvené ceny. Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany.

 

Jaké jsou ceny dortů?

Ceny svatebních dortů jsou individuální, jejich výše závisí především na časové náročnosti zdobení a na velikosti dortu. Orientačně se ceny pohybují většinou mezi 150-250 Kč/porce. Více info o cenách naleznete ZDE. K dortu lze objednat i zdobené cupcakes, sušenky, francouzské makronky či dortová lízátka. Vše je možné udělat v podobném designu jako samotný dort, můžete mít tedy na své svatbě originální sladký stůl.

 

Jak je to s dopravou dortů?

Dort vám rádi dopravíme na místo svatební hostiny. Cena dopravy se stanovuje individuálně. Větší dorty (4 patra a více) se většinou vozí rozložené a sestavují se až přímo v místě konání svatby. Menší dorty do 3 pater výšky a cca 50 porcí se vozí již sestavené nebo si je po předchozí dohodě můžete vyzvednout sami na adrese provozovny ve Zruči nad Sázavou. V případě vlastní přepravy dortu je třeba dbát opatrnosti při jízdě a vyvarovat se prudkému brzdění. Dort je potřeba mít položený na rovné ploše, nejlépe v  kufru auta. V letních měsících je určitě potřeba funkční klimatizace. Také je vhodné nejezdit pro dort sám, ale přijet ve dvou, aby jeden mohl dort nést a druhý otevírat dveře, kufr auta a podobně.

 

Je možné dorty někde ochutnat?

Veškeré sladkosti vyrábím jen na zakázku, proto bohužel nemohu nabídnout běžnou ochutnávku. Ochutnávku příchutí svatebních dortů a několika dalších malých sladkostí nabízím pouze několikrát do roka a je potřeba se na ni předem objednat. Nejbližší termín ochutnávky je v pátek 19.1.2018. Je zpoplatněna částkou 380 Kč pro svatební pár a v případě objednání svatebního dortu pak nabízím jako kompenzaci slevu z dortu ve stejné výši. Pokud byste měli zájem ochutnat pouze jednu konkrétní příchuť, je možné domluvit termín ochutnávky i individuálně. Příchutě dortů můžete vybírat zde.

 

Doporučíte nám prosím nějaké další svatební dodavatele?

Samozřejmě, ráda. Seznam těch, se kterými ráda spolupracuji  a jejichž práci mohu doporučit naleznete ZDE.

 

Skladování a trvanlivost dortů      

Pokud dort nejde z výroby přímo na svatební tabuli, je potřeba jej skladovat v chladu a suchu, ideálně v lednici se statickým chlazením. Ponechte jej v původní krabici až do doby servírování, abyste zamezili přístupu vlhkosti. Ve vlhkém prostředí se totiž mohou cukrové ozdoby a fondán rozpouštět.

Dort doporučuji spotřebovat do 24 hodin od převzetí.

AKTUÁLNÍ SEZONNÍ NABÍDKU NALEZNETE ZDE